Menü Kapat

HLS GRUP Mühendislik Mimarlık Teknoloji Danışmanlık İç ve Dış Tic. A.Ş.

HLS GRUP inşaat, mühendislik, mimarlık, danışmanlık, uzay ve havacılık sektörlerinin lider kuruluşlarından biri olma hedefiyle 2021 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyüme çizgisi izleyerek büyük ve kapsamlı projeleri hayata geçiren firmamız, kurumsal yapısı ve sahip olduğu iş kültürü sayesinde sektörün en güçlü ve güvenilir kuruluşları arasında olma yolunda ilerlemektedir.

İş hayatına girdiği günden bu yana, taahhütlerini zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak pek çok büyük projeye imza atmıştır.

Askeri, güvenlik ve sivil havacılık sektörlerinde uzun yıllar görev yapmış donanımlı kadromuz ve mühendislerimizin deneyim ve birikimleri ile müşterilerimizin ve kullanıcılarımızın ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözüm odaklı, kaliteli ve güvenilir hizmet ve ürünler sunmaktayız. İmalatını yaptığımız bakım, onarım ve yer destek ekipmanlarının havacılık sektörünün önde gelen kuruluşları tarafından güvenle ve beğeniyle kullanılmasının haklı gururunu yaşıyoruz.

bilgiden gelen güç...

HLS GRUP A.Ş.

  • Havacılık ve uzay sektörleri için projelendirme ve ekipman imalatı,
  • Altyapı, üstyapı ve çevre tanzimi faaliyetleriyle inşaat hizmetleri,
  • Mimarlık uygulamaları kapsamında proje çizimi, sahne ve organizasyon,
  • İthalat ve ihracat danışmanlığı ile dış ticaret

hizmetleri sunmaktadır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Gelişen teknoloji ile hizmet verdiğimiz her alanda güvenilir ve dayanıklı, insana ve topluma saygılı, dünya çapında tanınan bir Türk markası olmak, yasal, ekonomik ve ahlaki ilkelere uymak.

Misyonumuz

Misyonumuz

İnsanlara yüksek standartlarda yaşama imkanını, modern mimari ve gelişen teknolojinin en son olanaklarından faydalanarak, en düşük maliyetlerle sunmaktır. Misyonumuz havacılık, uzay, mühendislik, mimari, dış ticaret ve inşaat alanlarında maksimum verimde çalışabilmektedir.