Menü Kapat

Havacılık · Uzay

HLS Grup A.Ş., sabit ve döner kanatlı platformlar için yer destek ekipmanları (GSE) ve havacılık bakım araçları tasarlamakta ve üretmektedir.

Askeri, güvenlik ve sivil havacılık sektörlerinde uzun yıllar görev yapmış donanımlı kadromuz ve mühendislerimizin deneyim ve birikimleri ile müşterilerimizin ve kullanıcılarımızın ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözüm odaklı, kaliteli ve güvenilir hizmet ve ürünler sunmaktayız.

Havacılıktaki yasalar ve kurallar, kapsamlı testlere ve gerçek dünya deneyimine dayanmaktadır. Bakım ve yer güvenliği de uçuş güvenliği kadar önemlidir. Uçakların bakımında kullanılan araç ve gereçler ile yer destek cihazlarının kaliteli, güvenli ve kullanımı kolay olması hayati önem taşımaktadır. Bu ürünler tasarlanırken ve üretilirken kullanım kolaylığı ve ağırlıkları dikkate alınarak güvenlik ve kalite standartları ön planda tutulmaktadır.

İmalatını yaptığımız bakım, onarım ve yer destek ekipmanlarının havacılık sektörünün önde gelen kuruluşları tarafından güvenle ve beğeniyle kullanılmasının haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Ne Yapıyoruz

  • Çeşitli helikopter ve uçak modelleri için motorları,
  • APU’ları ve dişli kutularını güvenli bir şekilde depolamak ve/veya sevk etmek için Nakliye ve Depolama Konteynerleri,
  • Çeşitli helikopter ve uçak modelleri için bakım çalışmaları yapılırken motor ve APU’ların tutulması, montajı ve döndürülmesi için Bakım Standları,
  • Çeşitli helikopterler ve hava araçları için motorları, dişli kutularını, eğik plakaları, rotor göbeklerini ve diğer ağır parçaları ve tertibatları kaldırmak ve hareket ettirmek için
  • Kaldırma ve Kaldırma Sapanları,
  • Çeşitli helikopter ve bıçak modelleri için Bıçak Kelepçe Kitleri ve Rafları,
  • Montaj, sökme, bağlama ve temizleme aparatları; anahtarlar, tork adaptörleri, çektirmeler, kilitler ve diğer sabitleme ve montaj araçları;
  • Arma, kilitleme, sabitleme, ayarlama ve diğer yük sabitleme uygulamaları için Sabitleme Donanımı ve Kilitleme Pimleri.

İleri teknoloji çözümler...