Menü Kapat

İnşaat Hizmetleri

HLS Grup sektörünün lider kuruluşlarından biri olma hedefiyle 2021 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyüme çizgisi izleyerek büyük ve kapsamlı projeleri hayata geçiren firmamız, kurumsal yapısı ve sahip olduğu iş kültürü sayesinde sektörün en güçlü ve güvenilir kuruluşları arasında olma yolunda ilerlemektedir.

Çalışmaları sırasında çalışanlarına, çevreye ve topluma olan sorumluluğunu titizlikle yerine getiren firmamız, tüm faaliyetlerini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kalite sistemleri çerçevesinde sürdürmektedir.

Odak noktası müşteri memnuniyeti, yüksek katma değerli ürün üretimi ve kalite olan firmamız, ileri teknoloji ile imalat sektöründe zamanında sevkiyat politikası ile müşteri istek ve taleplerini en iyi şekilde yerine getirmeyi ilkesi haline getirmiştir.

HLS GRUP, mevcut kurumsal yapısını her anlamda geliştirerek geleceği daha da güçlenmiş olarak karşılamayı hedeflemektedir.

yaşanabilir alanlar sunuyoruz...

Uygulama Alanları

Elektrik hattı, içme suyu, atık su ve yağmur suyu hattı döşeme ve kanal sistemleri.

Yaşanabilir alanlar inşa ediyoruz. Hastane, konut, cami, iş merkezi, okul, kamu binaları, ofisler ve özel konsept üstyapı kurulumları.

Parklar, bahçeler, konsept peyzaj çalışmaları ve rekreasyon alanları.

İnsanın bulunduğu her alanın yapısal gereksinimleri vardır. Çoğu zaman gözle görmediğimiz alt yapı başlığında; telekomünikasyon, elektrik -su ve kanallar gibi hayati önem taşıyan hizmetler vardır. Bu gibi projelerin, keskin doğruların izinde ve dikkatle gerçekleştirilmesi gereklidir. HLS Grup A.Ş. bu ciddi sorumluluğun önemini kavramış ve ilk günden bugüne bütün projelerini eksiksiz ve başarıyla tamamlamıştır.

Hizmetlerini alt yapı ile sınırlandırmamış; hastane, konut, cami, iş merkezi, okul, kamu binaları gibi projelerin de yükleniciliğini gururla üstlenmiştir. Kalite çıtasını düşürmeden; sokaklar, caddeler, çevre yolları, köprü ve üst geçitlerden; parklara, bahçelere, rekreasyon alanları ve kıyı yapıları inşası gibi hizmetleri kapsayan projelerde de aynı özen ve başarıyla üstlendiği rolü eksiksiz tamamlamıştır.

Nitelikli kadro; alanında uzmanlaşmış, donanımlı ve deneyimli bir ekip demektir. Uzman kadrolara en iyi çalışma koşullarını sağlamak firmamızın etkin yönetim prensiplerindendir. Finansal gücünü istikrarlı bir anlayışla kullanır. HLS GRUP A.Ş. çağa uyumunu önemseyerek, teknolojinin gelişen olanaklarından eksiksiz şekilde yararlanmayı ve iletişimi güçlü kullanmayı bilerek, geliştirdiği iş disiplinin etkin yönetiminin vazgeçilmez bir parçası olarak görür.